captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – muzikinė kelionė su Paulu Hornu ir Billy Eckstine‘o 100-metis

Džiazo mohikanai palieka šį pasaulį. Liepos 3 d., sulaukęs 84-erių, į dangiškąjį orkestrą iškeliavo džiazo fleitininkas, saksofonininkas ir kompozitorius, new age tėvu vadinamas Paulas Hornas, pagarsėjęs savo neįprastais projektais ir sukūręs naują improvizacinės muzikos kryptį.
Vokalistas<br> trimitininkas<br> orkestro lyderis ir vienas moderniojo džiazo pradininkų Billy Eckstine.
Vokalistas
trimitininkas
orkestro lyderis ir vienas moderniojo džiazo pradininkų Billy Eckstine.

Džiazo mohikanai palieka šį pasaulį. Liepos 3 d., sulaukęs 84-erių, į dangiškąjį orkestrą iškeliavo džiazo fleitininkas, saksofonininkas ir kompozitorius, new age tėvu vadinamas Paulas Hornas, pagarsėjęs savo neįprastais projektais ir sukūręs naują improvizacinės muzikos kryptį. Jis ypatingai pagarsėjo solo projektais, įgrotais įvairiose pasaulio šventovėse. Vienas jų įrašytas ir Vilniuje, Šventojo Kazimiero bažnyčioje. Kviečiame prisiminti išskirtinį Kūrėją ir Keliautoją Paulą Horną ir drauge su juo leistis į nepaprastą muzikinę kelionę.

Laidoje taip pat pagerbsime vokalistą, trimitininką, orkestro lyderį ir vieną moderniojo džiazo pradininkų Billy Eckstine‘ą, kurio šimtąsias gimimo metines šią savaitę mini džiazo pasaulis.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ liepos 9 d., trečiadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...