captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Šalčininkų regionas turėtų išnaudoti patogią geografinę padėtį

„Jūsų geografinė padėtis yra aukso vertės dėl to, kad tai netoli sostinės. Galima pasinaudoti dideliuose miestuose sukurta infrastruktūra. Mano noras ir pasiūlymas būtų, kad ta infrastruktūros plėtra nebūtų taip sparčiai vystoma didžiuosiuose miestuose, o kad iš didžiųjų miestų vyktų į regionus ir ten kurtų darbo vietas.“
V. Skaraičio (BFL) nuotr.
V. Skaraičio (BFL) nuotr.

„Jūsų geografinė padėtis yra aukso vertės dėl to, kad tai netoli sostinės. Galima pasinaudoti dideliuose miestuose sukurta infrastruktūra. Mano noras ir pasiūlymas būtų, kad ta infrastruktūros plėtra nebūtų taip sparčiai vystoma didžiuosiuose miestuose, o kad iš didžiųjų miestų vyktų į regionus ir ten kurtų darbo vietas“, – antradienį viešėdamas Šalčininkuose sakė Premjeras Algirdas Butkevičius.

Seimas jau ne pirmą kartą svarstys du alternatyvius vardų ir pavardžių bei tautinių mažumų įstatymų projektus. Lenkų rinkimų akcija siekia priimti įstatymą, kuris tautinių mažumų gyvenamose teritorijose leistų valstybės įstaigose greta valstybinės kalbos vartoti ir tautinės mažumos kalbą, taip pat ir dvikalbes gatvių pavadinimų lenteles.

Sinoptikams žadant, kad karščiai nesitrauks visą savaitę, specialistai ragina poilsiaujančiuosius prie jūros saule mėgautis atsargiai. Pirmąjį tikrai karštą savaitgalį daug saulės išsiilgusių žmonių patyrė nudegimų, saulės ar šilumos smūgių.

Valstybinėje darbo inspekcijoje per pirmą šių metų pusmetį gauti pranešimai apie 29 įvykius darbe, dėl kurių darbuotojai mirė, 51 – apie įvykius darbe, kurių metu buvo sunkiai pakenkta darbuotojų sveikatai. Sunkiai sužalotųjų skaičius, palyginti su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu, sumažėjo kone trečdaliu, o mirtinų nelaimingų atsitikimų darbe skaičius liko toks pat.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, etnologo Liberto Klimkos pasakojimas.

Laidą veda Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ liepos 8 d., antradienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...