captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ekologinė gamyba nealina dirvų

Sklando mintis, kad ekologinės gamybos ūkis be gyvulininkystės – ūkis be ateities. Ukmergės rajono ūkininkas Valentinas Genys, valdantis bemaž 300 ha ekologinės gamybos augalininkystės ūkį, tvirtina, kad tai mitas.

Sklando mintis, kad ekologinės gamybos ūkis be gyvulininkystės – ūkis be ateities. Ukmergės rajono ūkininkas Valentinas Genys, valdantis bemaž 300 ha ekologinės gamybos augalininkystės ūkį, tvirtina, kad tai mitas. Taikant specialią agrotechniką, jo dirvos ne tik kad neskursta, bet kai kurie jų kokybiniai rodikliai net šiek tiek pagerėjo.

Neseniai  Austrijoje vykusiame Pasauliniame šeimos ūkių forume daugiau kaip iš 50 šalių šeimos ūkių visuomeninių organizacijų vadovai bei mokslininkai gilinosi į šeimos ūkių problemas, aptarė tokio ūkininkavimo perspektyvas. Lietuvos atstovai su kitų šalių kolegomis dalijosi sava ūkininkavimo praktika, sėmėsi vertingos  patirties. Kuo mūsų šalies šeimos ūkiai panašūs į kitų šalių, kuo skiriamės ir ko galėtume pasimokyti? Aptaria Lietuvos šeimos ūkininkų sąjungos pirmininkas Vidas Juodsnukis.

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, liepos 9 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...