captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: bažnyčia žengia šiuolaikinio žmogaus link

Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčios rektorius Rytis Gurkšnys konsultuoja verslininkus ir tuos, kurie nori pradėti kurti verslą. Artimiausi jo planai yra sujungti verslą, informacines technologijas, dvasingumą ir bažnyčią. Kaip?
Kunigas jėzuitas Rytis Gurkšnys.
Kunigas jėzuitas Rytis Gurkšnys.

„Šis postmodernistinis pasaulis daugelio yra kritikuojamas dėl pliuralizmo, įvairių nuomonių, judėjimų, įsitikinimų ir požiūrių. Taip, daug yra susipriešinimo, konkurencijos, streso, skubėjimo, negebėjimo susikoncentruoti. Tokiame postmodernizmo pasaulyje nebėra aišku, kokių vertybių laikytis. Bet yra to postmodernizmo ir teigiama pusė. Tai – pasaulis, kuris kaip tik skatina žmogų dar labiau ieškoti tikrosios tapatybės, vėl sugrįžti į savo centrą, į savo širdį, vėl įsiklausyti į savo vidinį balsą. Šiuolaikinės technologijos kaip tik ir gali būti panaudotos žmogui padėti melstis ir tobulėti dvasiniame gyvenime, ugdant savo emocinį intelektą, socialinius, bendravimo įgūdžius, konfliktų sprendimą ir kitaip. Technologijos suteikia galimybes mokytis bet kada, melstis bet kurioje vietoje“, – mąsto kunigas jėzuitas Rytis Gurkšnys.

Vilniaus Šv. Kazimiero bažnyčios rektorius R. Gurkšnys yra Tarptautinės lyderystės akademijos lektorius, vadovų ugdymo konsultantas ir seminarų autorius, vadybos ir organizacinės elgsenos bei dvasingumo magistras. Vienuolis mokslų sėmėsi JAV. Vyresnieji dvasininkai jo veiklai Lietuvoje neprieštarauja. Šiuo metu R. Gurkšnys konsultuoja verslininkus ir tuos, kurie nori pradėti kurti verslą. Artimiausi planai yra sujungti verslą, informacines technologijas, dvasingumą ir bažnyčią. Kaip?

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, liepos 9 d., 16.03 val. ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...