captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: informacijos apie „Go Planet Travel“ nemokumą neturėta

Valstybinis turizmo departamentas neturėjo informacijos, kad užkirstų kelią nesąžiningai kelionių agentūros „Go Planet Travel“ veiklai, pareiškė ūkio ministras Evaldas Gustas.
T. Lukšio (BFL) nuotr.
T. Lukšio (BFL) nuotr.

Valstybinis turizmo departamentas neturėjo informacijos, kad užkirstų kelią nesąžiningai kelionių agentūros „Go Planet Travel“ veiklai, pareiškė ūkio ministras Evaldas Gustas. Tuo metu kreditų biuras „Creditinfo“ sako, jog dėl „Go Planet Travel“ veiklos sustabdymo Turkijoje ir Graikijoje įstrigę keliautojai nemalonumų galėjo išvengti, pasidomėję bendrovės kredito istorija.

Vilniuje pristatytas pagal specialią SSE Riga metodiką skaičiuojamas šešėlinės ekonomikos indeksas Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje, apžvelgti penkių metų pokyčiai ir ryškėjantys Baltijos šalių šešėlinės ekonomikos panašumai bei skirtumai.

Pasaulio lietuviai ieškos kelių į šalies pažangą. Šeštąjį kartą rengiamas Pasaulio lietuvių ekonomikos forumas svetur gyvenančius tautiečius trumpam sukvietė į Lietuvą. Vilniuje vyksiančiame renginyje pasaulio lietuviai aptars ekonomikos ir visuomenės pažangą per paskutiniuosius metus bei kartu ieškos kelių į spartų ir sėkmingą šalies augimą globalioje rinkoje.

Vilniuje prasideda penktoji pasaulinė „Transparency International“ skaidrumo mokykla, kurioje šiemet dalyvaus 130 jaunų įvairių sričių atstovų iš 60 pasaulio šalių. Mokyklos dalyvius ketina pasveikinti LR Prezidentė Dalia Grybauskaitė, atidaryme dalyvaus ir su jaunimu diskutuos pasaulinio „Transparency International“ tinklo vienas iš įkūrėjų Peter  Eigen.

Kokia buvo pasibaigusi Dainų šventė?

Popiežius susitinka su dvasininkų seksualinį smurtą patyrusiomis aukomis.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ liepos 7 d., pirmadienį, nuo 13.00  iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close