captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: Rimvydas Stankevičius su naujausia knyga „Betliejaus avytė“

„...būkime atviri iki galo – labiausiai autorius rašo ne norėdamas patikti skaitytojui, o norėdamas išspręsti savo dvasines problemas. Pirmiausia jis pats sau yra skaitytojas, nes bet kokiame dialoge, net ir tiesiog kalbėdamasis su žmogumi, dažnai pagalvoji apie dalykus, apie kuriuos vienas nepagalvotum.“
Rašytojas Rimvydas Stankevičius.
Rašytojas Rimvydas Stankevičius.

„...būkime atviri iki galo – labiausiai autorius rašo ne norėdamas patikti skaitytojui, o norėdamas išspręsti savo dvasines problemas. Pirmiausia jis pats sau yra skaitytojas, nes bet kokiame dialoge, net ir tiesiog kalbėdamasis su žmogumi, dažnai pagalvoji apie dalykus, apie kuriuos vienas nepagalvotum. <...> Yra toks momentas – kalbėjimasis su savimi“, – sako rašytojas Rimvydas Stankevičius.

Lietuvos dailininkų sąjunga intensyviai ruošiasi šiuolaikinio vaizduojamojo taikomojo meno šventei. Pasak LDS pirmininkės Editos Utarienės, „šiemet jau trečiosios „Kvadrienalės 2014“ šūkis – dailė ant vėliavos stiebo. Pirmą kartą nusprendėme pasitelkti naująsias technologijas, tad jau nuo liepos 1 dienos veikia Q14 interneto svetainė – duomenų bazė, kurioje, lyg virtualiame kataloge, menininkai eksponuoja savo siūlomus darbus, o vėliau Q14 menas persikels į gatves ir aikštes – drąsiai kelkite galvas aukštyn ir ieškokite netikėtų kūrinių“.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Istorinis sąmoningumas, kurio šiandien taip reikia, negali būti pamatuojamas valstybiniu egzaminu. Istorijos suvokimo neišmatuosi testu, kaip ir kalbos mokėjimo – diktantu. Taip gali pamatuoti nebent buką įsiminimą ir paklusnumą.“ Apie mūsų istorinį sąmoningumą kultūros komentare Su rubrika „Požiūris“ svarsto Vilniaus universiteto docentas istorikas Nerijus Šepetys.

„...būkime atviri iki galo – labiausiai autorius rašo ne norėdamas patikti skaitytojui, o norėdamas išspręsti savo dvasines problemas. Pirmiausia jis pats sau yra skaitytojas, nes bet kokiame dialoge, net ir tiesiog kalbėdamasis su žmogumi, dažnai pagalvoji apie dalykus, apie kuriuos vienas nepagalvotum. <...> Yra toks momentas – kalbėjimasis su savimi“, – sako rašytojas Rimvydas Stankevičius. Apie naujausią esė knygą „Betliejaus avytė“ (LRS leidykla) pokalbis studijoje.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ liepos 8 d., antradienį, nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close