captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: gitaros virtuozas ir kompozitorius Andrius Masilionis

„Tik būdamas flamenko apsuptyje gali suprasti, kokia tai muzika“, – teigia gitaros virtuozas ir kompozitorius Andrius Masilionis. 

„Džiaugiuosi, kad pavyko išsaugoti „Dubysos“ plenero tradiciją, sutraukiančią semtis kūrybos paslapčių įvairių šalių menininkus į Padubysio kaimą“, – sako plenero kuratorius dailininkas Marius Danys.

Kultūros savaitraščio „Šiaurės Atėnai“ apžvalga.

„Mano manymu, teatro uždavinys yra tyrinėti žmogų, o festivalių ir muzikos – tyrinėti kultūrą. Lietuvoje yra dar daug neįvardytų, neįgarsintų dalykų“, – sako ketvirtą kartą vykstančio Klezmerių muzikos festivalio sumanytojas ir prodiuseris, perkusininkas Arkadijus Gotesmanas.

„Tik būdamas flamenko apsuptyje gali suprasti, kokia tai muzika. Ji yra artimiausia  mano grojimo ir mąstymo būdui“, – teigia gitaros virtuozas,   Cristinos Heeren de Arte Flamenco akademijos absolventas, šiemet “SAMA” apdovanojimuose pripažintas geriausiu instrumentalistu, kompozitorius Andrius Masilionis. Apie uždegančią flamenko muziką, studijas Ispanijoje ir Lietuvos klausytoją pokalbis studijoje su atlikėju.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ – rugpjūčio 10 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...