captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pradedamas pokalbių ciklas „Nebendradarbiavimas – apie skulptūrą“

„Šiandien yra daug kalbama apie skirtingų sričių atstovų, taip pat ir kūrėjų, bendradarbiavimą. O kaip tai vyksta iš tikrųjų?  Kaip dabartinės politinės, ekonominės, sociokultūrinės ir technologinės permainos keičia visuomenės suvokimą apie šiuolaikinį meną  ir viešąsias erdves?“

„Šiandien yra daug kalbama apie skirtingų sričių atstovų, taip pat ir kūrėjų, bendradarbiavimą. O kaip tai vyksta iš tikrųjų?  Kaip dabartinės politinės, ekonominės, sociokultūrinės ir technologinės permainos keičia visuomenės suvokimą apie šiuolaikinį meną  ir viešąsias erdves?“ – klausia vienas iš pokalbių ciklo „Nebendradarbiavimas – apie skulptūrą“ kuratorių Matas Šiupšinskas.

„Ketverių metų netekau tėvo. O ką vaikui reiškia neturėti tėvo užnugario? Tokie vaikai užaugę gali būti nedrąsūs, nesikišti į kitų žmonių reikalus. Ši netektis turėjo didelės įtakos man, juk būdama vaikas sugėriau visą mamos nerimą“, – sako išeivijos menininkė Vida Krištolaitytė, kurios grafikos ir tapybos darbų paroda „Tiek saulės, tiek mirties“ eksponuojama Lietuvos gyventojų genocido ir rezistencijos tyrimo centro Tuskulėnų rimties parko memorialiniame komplekse.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje dvi temos: aplinkos švaros išsaugojimas po triukšmingų masinių koncertų atviruose gamtos plotuose; žydų pirklių įtaka Šanchajaus kultūrai.

„Šiandien yra daug kalbama apie skirtingų sričių atstovų, taip pat ir kūrėjų, bendradarbiavimą.  O kaip tai vyksta iš tikrųjų?  Kaip  dabartinės politinės, ekonominės, sociokultūrinės ir technologinės permainos keičia visuomenės suvokimą apie šiuolaikinį meną  ir viešąsias erdves?“ – klausia vienas iš pokalbių ciklo „Nebendradarbiavimas – apie skulptūrą“ kuratorių Matas Šiupšinskas. Kodėl naujų galimybių akivaizdoje menininkai, užsakovai ir publika nebendradarbiauja? Pokalbis su architektais – M. Šiupšinsku ir Ieva Cicėnaite.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro” liepos 3 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...