captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Kultūros savaitėje“ – fotografas Ramūnas Danisevičiaus.

„Pirma reikia spausti, o po to galvoti, ar vertėjo, nes praeis sekundė – ir viskas“,- sako Ramūnas Danisevičius, daugiausia „Auksinio kadro“ apdovanojimų pelnęs fotografas. 

 

„Pirma reikia spausti, o po to galvoti, ar vertėjo, nes praeis sekundė – ir viskas“,- sako Ramūnas Danisevičius, daugiausia „Auksinio kadro“ apdovanojimų pelnęs fotografas. 

„Geram antspaudui tais laikais reikėdavo nepilnos markės, o laivas kainavo 20 markių“,- sako dizaineris Kęstutis Mickevičius, pristatydamas seniausią Klaipėdos miesto antspaudą.

 

„Gali ateiti laikas, kai bus tik elektroninė knyga ir nebus popierinės. Toks formatas labiausiai tinka pramoginei ir komercinei literatūrai“,- įsitikinusi leidyklos Alma littera direktorė Danguolė Viliūnienė. Pokalbis apie elektroninių knygų perspektyvą Lietuvoje.

 

„Yra nuomonių, kad visai nereikia keliauti. Imanuelis Kantas turėjo pasidėjęs prieš save žemės rutulį, jį sukinėjo, ir taip keliavo po pasaulį. Bet aš nesu Kantas“,- prisipažįsta dailininkė ir keliautoja Irena Mikuličiūtė. Agnės Kairiūnaitės pokalbis Kaune.

 

Po dešimtos valandos žinių – kultūros komentaras, kurio autorius rašytojas Andrius Jakučiūnas teigia, kad rimtų kultūros problemų nėra, o visi rimti pavojai yra iš esmės įsikalbėti.

 

Jeigu Lietuvos krepšinio sirgaliaus apkaltinimas rasizmu Londone yra „kultūrinis nesusipratimas“, ką jis sako apie Lietuvos kultūrą? Audros Čepkauskaitės pasakojimas..

 

Ramūnas Danisevičius - vienas žymiausių Lietuvos fotografų, su kuriuo susitiksime paskutinį laidos pusvalandį.

 

Ved. Jolanta Kryževičienė

„Kultūros savaitė“ – rugpjūčio 11 d., šeštadienį, nuo 09.00 iki 11.00 val. per LRT RADIJĄ. Laida kartojama rugpjūčio 05 d. 00.05 val.

 

http://www.facebook.com/#!/pages/Kult%C5%ABros-savait%C4%97/231824880244882

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close