captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Vilniuje prasideda Dainų šventė „Čia – mano namai"

Jubiliejinėje Dainų šventėje dalyvaus beveik 40 tūkstančių žmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Paruošta 12 skirtingų programų.
A. Ufarto (BFL) nuotr.
A. Ufarto (BFL) nuotr.

Jubiliejinėje Dainų šventėje dalyvaus beveik 40 tūkstančių žmonių iš Lietuvos ir viso pasaulio. Paruošta 12 skirtingų programų.  

Paskelbti valstybinių lietuvių kalbos ir literatūros, chemijos ir informacinių technologijų brandos egzaminų rezultatai. Nacionalinio egzaminų centro duomenimis, valstybinio lietuvių kalbos ir literatūros brandos egzamino neišlaikė 12 procentų abiturientų. Chemijos valstybinį brandos egzaminą įveikė beveik 98 procentai visų laikiusiųjų. Informacinių technologijų egzaminą išlaikė 92 procentai abiturientų, nepasisekė 8 procentams kandidatų.

Buvęs Prancūzijos prezidentas Nicolas Sarkozy buvo apkaltintas korupcija ir naudojimusi įtaka. Šis kriminalinio tyrimo posūkis gali sužlugdyti N. Sarkozy viltis grįžti į politiką. Sprendimas pateikti jam kaltinimus buvo priimtas po 15 valandų trukusios jo apklausos ir tai buvo pirmas kartas, kai buvęs Prancūzijos lyderis sulaikomas atliekant kriminalinį tyrimą.

Seimo NSGK aiškinasi, kaip Lietuva apsirūps dujomis ir kokia padėtis derybose su Rusijos koncernu „Gazprom“ bei tarptautiniame arbitraže. Į uždarą posėdį pakviesti energetikos ministras ir bendrovės „Lietuvos energija“ vadovai.

Vyriausybė ketina iš esmės pritarti siūlymams griežčiau riboti stiprių alkoholinių gėrimų vartojimą parodų ir mugių metu, tačiau siūlys nustatyti išimtis šių gėrimų degustacijai.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, vakarų spaudos apžvalga, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ liepos 2 d., trečiadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...