captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Vasaros studija“: kaip vertinti skandalą dėl viceministrų?

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia netvirtinsianti ministrų, kurie neatleis vadinamajame „juodajame sąraše“ esančių viceministrų.
Laidos vedėja Agnė Skamarakaitė.
Laidos vedėja Agnė Skamarakaitė.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė teigia netvirtinsianti ministrų, kurie neatleis vadinamajame „juodajame sąraše“ esančių viceministrų. „Tai nėra juodas sąrašas, tai yra sąrašas sudarytas pagal Kriminalinės žvalgybos įstatymą. Pirmą kartą mes šį įstatymą naudojame, kuris pradėjo veikti nuo 2013 metų. Valdančioji dauguma turi galimybę remdamasi juo ir informacija iš STT apsivalyti. Jeigu to nebus padaryta, valdančiąją daugumą pavadinsiu kriminaline“, – sako šalies vadovė.

Į tokį pareiškimą socialdemokratai sureagavo išplatindami pranešimą: „Ne kas kitas, o tie patys konservatoriai kiekvieną kartą gaudami valdžią keisdavo įstatymus, kad galėtų iš ministro pavaduotojo pareigybių išvaikyti specialistus ir paskirti politinio pasitikėjimo pareigūnus, tai yra partijai lojalius žmones. Ir dabar jų nustatyta tvarka verčia šalies valdžią „kriminaline“.

Laidoje dalyvauja dienraščio „Lietuvos rytas“ apžvalgininkas Vytautas Bruveris, savaitraščio „Veidas“ leidėjas Algimantas Šindeikis, buvęs Valstybės saugumo departamento direktorius Jurgis Jurgelis.

Ved. Agnė Skamarakaitė.

„LRT Vasaros studija“ – trečiadienį, liepos 2 d., 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...