captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: „Baltica“ vėl Lietuvoje

„Šis festivalis tuo ir ypatingas, kad jame, nepaisant tam tikrų skirtumų, savito raidos kelio, kasmet susitinka trys Baltijos šalys – Estija, Latvija ir Lietuva, vis dar giminiškai besijausdamos sesėmis.“
R. Vilimo (BFL) nuotr.
R. Vilimo (BFL) nuotr.

Prasidėjęs pirmadienį tarptautinis folkloro festivalis „Baltica“ grįžo į Lietuvą po trejų metų pertraukos. „Šis festivalis tuo ir ypatingas, kad jame, nepaisant tam tikrų skirtumų, savito raidos kelio, kasmet susitinka trys Baltijos šalys – Estija, Latvija ir Lietuva, vis dar giminiškai besijausdamos sesėmis. Tokį pojūtį stiprina ne tik geografinė kaimynystė, istorijos ir kultūros paralelės, bet ir bendri siekiai saugoti savas tradicijas, mokytis vieniems iš kitų, bendrauti“, – sako viena iš festivalio organizatorių Vida Šatkauskienė. Penktadienį „Baltica“ ir visi renginio dalyviai įsilies į didžiosios Lietuvos dainų šventės „Čia – mano namai“ folkloro dienos „Laimužės lemta“ programą. Savaitgalį festivalio koncertai, vakaronės ir susitikimai suplanuoti Trakų, Rokiškio, Varėnos, Širvintų, Utenos, Panevėžio rajonuose.

Reportažas iš knygos-albumo „Visada ištikimi mokyklai Nr. 5“ prezentacijos. Vilniaus vidurinei mokyklai Nr. 5 – 70 metų.

„Santara“ –  liepos 2 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ. 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...