captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ar liks parama išskirtinės kokybės produkcijos gamintojams?

Šį pavasarį ekologinių ūkių atstovai pareikalavo, kad būtų atsisakyta išskirtinės kokybės programoje dalyvaujančiųjų rėmimo, todėl ir toliau diskutuojama dėl šios programos reikalingumo.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Prieš septynerius metus patvirtinta išskirtinės kokybės programa skatina ūkininkus kurti kuo natūralesnius produktus ir suteikti vartotojams papildomas garantijas dėl įsigyjamo produkto išskirtinumo. Tačiau šį pavasarį ekologinių ūkių atstovai pareikalavo, kad būtų atsisakyta joje dalyvaujančiųjų rėmimo, todėl ir toliau diskutuojama dėl išskirtinės kokybės programos reikalingumo.

Rubrika „Diena kaime“ su Ukmergės rajono Šešuolių kaimo bendruomenės pirmininku Stanislovu Budraičiu. Jis – istorijos mokytojas, aktyvus žmogus visuomeniniame gyvenime, entuziastingas baidarių mėgėjas, domisi apylinkių istorija. Pirmadienį ruošėsi kraštietės Aldonos Savickaitės Butkuvienės aliejinės tapybos darbų parodai, kuri bus atidaryta trečiadienį bendruomenės salėje. Kaip vyksta pasiruošimas parodai, kaip sekėsi informuoti apie renginį seniūnijos gyventojus? Gal kokių nenumatytų rūpesčių buvo pirmadienį?

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, liepos 1 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close