captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: aktorė Justina Kaminskaitė

„Svarbiomis šiuolaikinėmis problemomis“ spektaklio „Unprescribed“ aprašyme įvardijome nuolatinį nerimą, isteriškas pastangas atitikti išorinius moteriškumo standartus, nesugebėjimą sukurti ir išlaikyti ryšių su aplinkiniais žmonėmis, kompulsyvų elgesį bei poreikį kontroliuoti kitus.“
Aktorė Justina Kaminskaitė.
Aktorė Justina Kaminskaitė.

„Unprescribed“ yra mano kūrybinis vaikas, antras į viešą erdvę paleistas Londono laikų spektaklis. „Svarbiomis šiuolaikinėmis problemomis“ spektaklio aprašyme įvardijome nuolatinį nerimą, isteriškas pastangas atitikti išorinius moteriškumo standartus, nesugebėjimą sukurti ir išlaikyti ryšių su aplinkiniais žmonėmis, kompulsyvų elgesį bei poreikį kontroliuoti kitus“, – apie savo spektaklį „Unprescribed“ pasakoja aktorė Justina Kaminskaitė.

„Panevėžyje labai trūksta studentų, daugiau bendruomenės, kuri galėtų priimti meną. Mūsų miesto meno bendruomenė nėra didelė, juk suvokti dailę reikia supratimo, išsilavinimo“, – sako Panevėžio miesto dailės galerijos vedėja Jolanta Lebednykienė. Reportažas apie tai, kokiomis nuotaikomis gyvena Lietuvos kultūros sostinė – Panevėžys.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Miltinis liko kaip paslaptis – daiktas savyje, neįkandamas. Kas yra Juozas Miltinis kaip „daiktas savyje“?“ – apie tai kultūros komentare svarsto filosofė Jūratė Baranova.

„Unprescribed“ yra mano kūrybinis vaikas, antras į viešą erdvę paleistas Londono laikų spektaklis. Pagrindinę mintį įvardyčiau klausimu, kiek vertos pastangos išsivalyti nuo „nepriimtinų“ savo būdo bruožų ar užgesinti nemalonias būsenas, ir kuo baigiasi bandymai taip „išvalyti“ kitus? „Svarbiomis šiuolaikinėmis problemomis“ spektaklio aprašyme įvardijome nuolatinį nerimą, isteriškas pastangas atitikti išorinius moteriškumo standartus, nesugebėjimą sukurti ir išlaikyti ryšių su aplinkiniais žmonėmis, kompulsyvų elgesį bei poreikį kontroliuoti kitus“, – apie savo spektaklį „Unprescribed“ pasakoja aktorė Justina Kaminskaitė. Apie spektaklį, pripažintą vienu iš šešių geriausių Jungtinės Karalystės šių metų teatro srities absolventų kūrinių, Edinburgo „Fringe“ festivalį, kuriame pasirodys, kūrybinius ieškojimus užsienyje bei muziką gyvenime – pokalbis su aktore ir barde Justina Kaminskaite.

Ved. Austėja Kuskienė.                           

„Ryto allegro“ liepos 1 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...