captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie konkursą „Jaunojo dizainerio prizas“

„Šiais metais „Jaunojo dizainerio prizo“ konkurse pastebima didesnė projektų įvairovė. Anksčiau produkto dizainerių darbuose dominuodavo baldų sprendimai, o šiemet daugiau sukurta visiškai unikalių produktų“, – teigia VDA Dizaino inovacijų centro direktorius Marius Urbanavičius.
dic.lt nuotr.
dic.lt nuotr.

„Šiais metais „Jaunojo dizainerio prizo“ konkurse pastebima didesnė projektų įvairovė. Anksčiau produkto dizainerių darbuose dominuodavo baldų sprendimai, o šiemet daugiau sukurta visiškai unikalių produktų“, – teigia Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro direktorius Marius Urbanavičius.

„Šiais laikais, kad ir kaip būtų liūdna, tenka konstatuoti, jog chorų mažėja, ypatingai vyrų ir mišrių chorų. Šią tradiciją mes norim nenorim turime išlaikyti. Juolab, kad geras choristas yra užauginamas ne per vienerius metus“, – pastebi Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo, kultūros ir turizmo plėtros skyriaus vedėjas Albinas Vilčinskas, koordinuojantis Lietuvos dainų šventės renginius Kaune.

Kultūros savaitraščių apžvalga: „Šiaurės Atėnai“, „Literatūra ir menas“, „7 meno dienos“.

„Tapyba ant šilko man yra atsipalaidavimo būdas, meditacija. O didžiausia problema – laiko trūkumas, nes tai ilgai trunkantis procesas“, – sako menininkė Rūta Burbulė, kurios tapybos darbai eksponuojami Marijos ir Jurgio Šlapelių name-muziejuje.

„Šiais metais „Jaunojo dizainerio prizo“ konkurse pastebima didesnė projektų įvairovė. Anksčiau produkto dizainerių darbuose dominuodavo baldų sprendimai, o šiemet daugiau sukurta visiškai unikalių produktų“, – teigia Vilniaus dailės akademijos Dizaino inovacijų centro direktorius Marius Urbanavičius. Pokalbyje apie geriausius Lietuvos jaunuosius dizainerius produkto ir industrinio, grafinio ir komunikacijos bei mados dizaino kategorijose dalyvauja M. Urbanavičius ir konkurso laimėtojos – Liucija Kvašytė, Povilė Šlepetytė  ir Marija Matiušova.

Ved. Karina Metrikytė.

„Ryto allegro“ birželio 27 d., penktadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...