captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: japonė projektavo ir lietuvišką trobą

Vilniuje gyvenanti japonė architektė Akiko Tutlys – apie lietuvių skonį kuriant namus ir moterų padėtį Japonijoje. Taip pat interviu su antrajai kadencijai paskirta Europos lyčių lygybės instituto vadove Virginija Langbakk.
Akiko Tutlys. Asmeninio albumo nuotr.
Akiko Tutlys. Asmeninio albumo nuotr.

11 metų Vilniuje gyvenanti japonė architektė Akiko Tutlys gali nesunkiai įvardinti, koks yra lietuviškas interjero stilius, ir netgi yra gavusi užsakymą suprojektuoti kaimišką trobą. Kalbėsimės ir apie pažintį su lietuviu vyru kitados studijuojant JAV, ir apie Japoniją. Kodėl ten daug išsilavinusių moterų dirba namų šeimininkėmis?

Europos lyčių lygybės institutui Vilniuje dar penkerius metus vadovaus Virginija Langbakk. Kodėl vienos šalys vertina šios agentūros darbą, o kitų valstybių politikai abejoja, ar toks institutas apskritai reikalingas? Ar verta kalbėti apie moterų ir vyrų lygybę futbole? Keli klausimai ne visur populiarias temas analizuojančio instituto vadovei.

Priešatostoginė laida „Mes, moterys“ – birželio 27 d., penktadienį, 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val.  Vėl susitiksime rugsėjį.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...