captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: kultūros ministras įpareigotas saugoti nuo atakų informacinę erdvę

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, trečiadienį priėmusi kultūros ministrą Šarūną Birutį, ragino jį spręsti informacinės erdvės saugumo problemas. Susitikime, be kita ko, kalbėta apie poreikį skaidriai naudoti Europos Sąjungos lėšas.
Kultūros ministras Šarūnas Birutis. BFL nuotr.
Kultūros ministras Šarūnas Birutis. BFL nuotr.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, trečiadienį priėmusi kultūros ministrą Šarūną Birutį, ragino jį spręsti informacinės erdvės saugumo problemas. Susitikime, be kita ko, kalbėta apie poreikį skaidriai naudoti Europos Sąjungos lėšas. Š. Birutis pabrėžė, kad ES lėšų poreikis kultūrai yra gerokai didesnis nei numatyta pinigų.

Vyriausybė trečiadienį ketina nepritarti siūlymui suteikti teisę mokytojams, turintiems 30 metų mokinių ugdymo darbo stažą, gauti pensiją sukakus 55 metams. SADM parengtame Vyriausybės nutarimo projekte teigiama, kad toks siūlymas pažeidžia solidarumo ir lygiateisiškumo principus, tai pat didintų „Sodros“ išlaidas – tam 2015 metais papildomai reikėtų apie 66 mln. litų.

Premjeras opozicijai aiškinsis dėl padėties energetikos sektoriuje.

Ūkio ministerija siūlo pritarti Seimo nario S. Šedbaro teikiamam įstatymo projektui, kuriuo būtų nustatyta, kad norint gauti licenciją prekiauti alkoholiu ne tik daugiabučiuose, bet ir mišrios paskirties namuose, reikia pateikti gyvenamosios paskirties patalpų savininkų ir nuomininkų daugumos sutikimą. Tai numatantį nutarimo projektą Vyriausybės svarstys trečiadienį posėdyje.

Legalizuoti dujinius ginklus galima iki liepos 1 d.

 

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų prognozė, savaitės komentaras, sporto pranešimai, Vakarų spaudos apžvalga, kalbos valandėlė.

Laidą veda Madona Lučkaitė.  Redaktorius Vytautas Markevičius. 

„Lietuvos diena“ birželio 25 d., trečiadienį, nuo 13.00 iki 15.00 val. per LRT RADIJĄ.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...