captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: įpusėjo braškių skynimo sezonas

Lietuvoje yra per 400 pramoninių braškynų. Jų plotas – apie 800 ha. Visuose šiuo metu pats braškių skynimo įkarštis. Tai pajuto ir valgytojai – turguose lietuviškų braškių kilogramą galima nusipirkti po 7 litus.

Lietuvoje yra per 400 pramoninių braškynų. Jų plotas – apie 800 ha. Visuose šiuo metu pats braškių skynimo įkarštis. Tai pajuto ir valgytojai – turguose lietuviškų braškių kilogramą galima nusipirkti po 7 litus. Lietuvos braškių augintojų draugijos pirmininkas Vidas Juodsnukis pastebi, kad šiemet braškynuose derlius mažesnis.

Ūkyje, kuris jau šiandien, kaip sakoma, pasmerktas, parduodamas, visada nuotaika būna liūdna. Ir ne kiekvienas tokio ūkio šeimininkas paprastai nori kalbėti, viešai iškloti priežastis, privertusias parduoti ūkį. Kelmės rajone, Kolainiuose gyvenantis Edvardas Valkavickas prabilo ne tik dėl to, kad visada buvo drąsus žmogus: pieno gamintojų interesus gynęs ir mitinguose, ir kelių blokados metu. Anot jo, gal kiti pasimokys, gal valdininkai išgirs ir padės atsitiesti pieno gamintojams.

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, birželio 25 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...