captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: fotografė Geistė Kinčinaitytė

„Mano fotografija – tai įsiskverbimas į realybę, į tikrovę. Iš tikrųjų tiek daug vaizdų yra šiam pasauly, juk pasaulį mes ir suvokiame vaizdais, tad nors aš ir kuriu vaizdus, bet savo fotografija bandau apeiti tuos vaizdus, užeiti už jų.“
Fotografė Geistė Kinčinaitytė.
Fotografė Geistė Kinčinaitytė.

„Mano fotografija – tai įsiskverbimas į realybę, į tikrovę. Iš tikrųjų tiek daug vaizdų yra šiam pasauly, juk pasaulį mes ir suvokiame vaizdais, tad nors aš ir kuriu vaizdus, bet savo fotografija bandau apeiti tuos vaizdus, užeiti už jų, būtent per tokį intuityvų, jausminį ir sensorinį kameros ir fotografijos naudojimą“, – savo fotografiją bando nusakyti jaunoji fotografė Geistė Kinčinaitytė.

„Žinot, paaiškėjo, kad dvidešimt metų yra labai ilgas laikotarpis. Jeigu įsivaizduosite, kiek mes surengėm koncertų per visą šį laiką… O buvo festivalių, kuriuose surengdavome ir aštuoniasdešimt, ir šešiasdešimt koncertų. Šiais metais truputį mažiau, bet irgi įspūdingi skaičiai. Kai švęsim 25-metį, mes būtinai išleisime knygą, kurioje bus viskas surašyta“, – žada jubiliejinio 20-ojo Kristupo vasaros festivalio meno vadovas maestro Donatas Katkus.                                                                                              

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Vidurinėje mokykloje nėra dėstoma retorika, tad iš kurgi žmonėms semtis įgūdžių? O viešas kalbėjimas visgi yra įgūdžiai, kurie įgyjami praktikos būdu – lygiai kaip ir važiavimas dviračiu“, – sako aktorė Adrija Čepaite, rengianti viešo kalbėjimo kursus. Su rubrika „Kalbos rytas“ – pokalbis apie viešą kalbėjimą.

„Mano fotografija – tai įsiskverbimas į realybę, į tikrovę. Iš tikrųjų tiek daug vaizdų yra šiam pasauly, juk pasaulį mes ir suvokiame vaizdais, tad nors aš ir kuriu vaizdus, bet savo fotografija bandau apeiti tuos vaizdus, užeiti už jų, būtent per tokį intuityvų, jausminį ir sensorinį kameros ir fotografijos naudojimą. Tad šis įvykis, kuris transformuoja pačią realybę, man labai svarbus, ir nors jis ir kuria vaizdą, bet atveria kelią į suvokimą tikrovės, kuri yra už tų vaizdų, simbolių, ikonų, kasdienybės sistemų, filosofijų“, – savo fotografiją bando nusakyti jaunoji fotografė Geistė Kinčinaitytė. Londone gyvenanti menininkė laimėjo konkursą „Fresh Faced+Wild Eyed“ ir nuo liepos 1 dienos eksponuos savo darbus konkursą organizuojančioje Londono fotografijos galerijoje. Pokalbis su G. Kinčinaityte apie šiuolaikinę fotografiją, laimėtą konkursą ir kūrybą Jungtinėje Karalystėje.

Ved. Austėja Kuskienė.

„Ryto allegro“ birželio 25 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...