captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Lietuvos diena“: Premjeras priima streikuoti ketinančių „Orlen Lietuva“ darbuotojų atstovus

Įmonės profesinė sąjunga su „Orlen Lietuva“ vadovybe nutraukė kolektyvinę sutartį. Darbdaviams įteikti reikalavimai dėl darbo užmokesčio, garantijų ir kitų sąlygų užtikrinimo darbuotojams.
ELTA nuotr.
ELTA nuotr.

Įmonės profesinė sąjunga su „Orlen Lietuva“ vadovybe nutraukė kolektyvinę sutartį. Darbdaviams įteikti reikalavimai dėl darbo užmokesčio, garantijų ir kitų sąlygų užtikrinimo darbuotojams. Naftininkų profsąjunga sako, kad šios įmonės darbuotojų atleidimas gali turėtų įtakos visam Mažeikių miestui.

Vyriausybė pasitarime tarėsi, ar patvirtinti prioritetine geležinkelio vėžės „Rail Baltica“ trasą nuo Kauno per Panevėžį, o ne Šiaulius.

Legalizuoti dujiniams ginklams liko savaitė – iki liepos 1 dienos neužregistravus dujinio pistoleto ar revolverio, nedidelės galios šaunamojo ar senovinio ginklo grės baudžiamoji atsakomybė.

Joninės – šventė, kai minima ilgiausia diena ir trumpiausia naktis. Joninių metu sveikinami Jonai ir Janinos, tačiau taip pat išlikę ir senieji Rasų papročiai: vainikų pynimas, paparčio žiedo paieškos, šokinėjimas per laužą ir t.t.

Taip pat laidoje naujausios žinios, orų  prognozė, savaitės komentaras, sporto žinios, rubrika „Savaitės istorija“, kalbos valandėlė.

Laidos vedėja Madona Lučkaitė.

„Lietuvos diena“ birželio 23 d., pirmadienį, nuo 13 00 iki15.00 val per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...