captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – projektas „Muzika erdvėje“

Pristatysime jaunų kūrėjų iniciatyvą – pavasario kultūrinį gyvenimą paįvairinusias kūrybines dirbtuves „Muzika erdvėje“, pakvietusias kompozitorius geriau susipažinti su muzikos ir erdvės santykiu, o Vilniaus miesto gyventojus išgirsti šiuolaikinę muziką netikėčiausiose vietose.
Projekto „Muzika erdvėje“ akimirkos. 7md.lt (K. Stanevičiūtės nuotr.)
Projekto „Muzika erdvėje“ akimirkos. 7md.lt (K. Stanevičiūtės nuotr.)

Pirmoje laidos dalyje Rasa Murauskaitė pristatys jaunų kūrėjų iniciatyvą – pavasario kultūrinį gyvenimą paįvairinusias kūrybines dirbtuves „Muzika erdvėje“, pakvietusias kompozitorius geriau susipažinti su muzikos ir erdvės santykiu, o Vilniaus miesto gyventojus išgirsti šiuolaikinę muziką netikėčiausiose vietose. Apie projektą kalbėjomės su jo organizatoriais Juta Pranulyte ir Matu Drukteiniu, savo įspūdžiais dalijosi renginio dalyviai – kompozitorius Dominykas Digimas, muzikologė Vaida Urbietytė, smuikininkė Žydrė Ovsiukaitė. Pokalbį nuspalvins originalios kūrybinių dirbtuvių metu sukurtos kompozicijos.

Antroje laidos dalyje laukia pasakojimas apie įvairių kompozitorių atostogas. Vieni atostogų metu ieškodavo įkvėpimo gražiausiose pasaulio vietose, stengdavosi pamiršti kūrybą ar tai, kas juos slegia. Kiti – per atostogas sukūrė didžiąją dalį savo kūrinių. Klausydamiesi muzikinių kompozicijų pakeliausime kartu su muzikos kūrėjais po jų mėgstamas vietoves.

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – birželio 23 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...