captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: kuo susirūpinę santariečiai?

Per tris šimtus dalyvių subūrusiame ir visą savaitgalį truksiančiame „Santaros-Šviesos” forume aptariamas dabartinis Europos Sąjungos projektas ir jo perspektyvos, istorinės ir dabartinės Rusijos valstybės laikysenos, pasaulio lietuvių tapatumai ir lojalumai bei kitos temos.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.
Laidos vedėjas Vytautas Markevičius.

Molėtų rajone, Alantoje, vyksta kasmetinė, jau dvidešimt pirmoji Lietuvoje, „Santaros-Šviesos” konferencija. Per tris šimtus dalyvių subūrusiame ir visą savaitgalį truksiančiame forume aptariamas dabartinis Europos Sąjungos projektas ir jo perspektyvos, istorinės ir dabartinės Rusijos valstybės laikysenos, pasaulio lietuvių tapatumai ir lojalumai, krikščionybės likimas šiandienos visuomenėje, šiuolaikinio kino santykis su tikrove bei kitos temos. Išsamiau – konferencijos dalyviai Birutė Garbaravičienė ir Reinas Raudas.

Dienraštis „Lietuvos rytas“ skelbia naujausią visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų centro „Vilmorus“ apklausą. Ją  komentuoja „Vilmorus“ vadovas, sociologas Vladas Gaidys.

„Ši vasara bus kitokia!“ – tokiu šūkiu vasarą pradeda LRT TELEVIZIJA, pristatydama naują laidą visų kartų gardaus maisto mėgėjams „Skonio improvizacija“. Pirmoji laida – šeštadienį 10.00 val.  Pokalbis su laidos sumanytoju ir vedėju Arnu Mazėčiu.

Taip pat laidoje: užsienio spaudos apžvalga, kultūros renginių anonsai.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Aušra Jūraitė.

„Ryto garsai“ – birželio 21 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...