captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Santara“: Julius Slovackis – Vilnius teikė jam daug dvasinių kančių, tačiau jo maištingai poetinei kūrybai tai išėjo tik į naudą

  Pirmąkart Druskininkuose įvyks teatro festivalis, kurio metu spektakliai bus vaidinami rusų kalba. „Rusų sezono Druskininkuose“ organizatoriai pabrėžia, kad penkių teatrų ir keturių grupių pasirodymai patiks ir pačiam išrankiausiam žiūrovui. „Rusų sezonas“ –  tai komedijos ir vodeviliai, rusų ir čigonų romansų koncertai, prancūzų šansonas ir žydų muzikinis pastatymas.  

 

 Pirmąkart Druskininkuose įvyks teatro festivalis, kurio metu spektakliai bus vaidinami rusų kalba. „Rusų sezono Druskininkuose“ organizatoriai pabrėžia, kad penkių teatrų ir keturių grupių pasirodymai patiks ir pačiam išrankiausiam žiūrovui. „Rusų sezonas“ –  tai komedijos ir vodeviliai, rusų ir čigonų romansų koncertai, prancūzų šansonas ir žydų muzikinis pastatymas. „Rusų sezonas Druskininkuose“ vyks nuo 08 10 iki 21 d., ir jis yra VIII Tarptautinio Druskininkų teatro festivalio dalis.

 

Žinomo lenkų romantiko poeto ir rašytojo Juliaus Slovackio jaunystės metai prabėgo Vilniuje. Jo motina atidarė saloną, kur rinkdavosi Vilniaus inteligentija. Tačiau Adomo Mickevičiaus asmenybė užgožė J.Slovackio talentą ir nepaliko jokių vilčių pelnyti pripažinimą. Vilniaus periodas – prieštaringas laikotarpis J.Slovackio kūryboje ir gyvenime.

 

„Santara“ – rugpjūčio 08 d., trečiadienį, 15.00 val. per LRT KLASIKĄ

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...