captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiai“: pirmoje knygoje – pasakojimas apie vieną miestą

„Man būdavo gaila, kai keliaudama ir pasakodama apie Lietuvą suprasdavau, kad apie mūsų kultūrą, kalbą kiti žino labai mažai. Galbūt dėl to pradėjau domėtis kitomis mažomis kultūromis, mažomis kalbomis“, – sako Kristina Tamulevičiūtė.
Sarajevas. Wesaidgotravel.com nuotr.
Sarajevas. Wesaidgotravel.com nuotr.

„Man būdavo gaila, kai keliaudama ir pasakodama apie Lietuvą suprasdavau, kad apie mūsų kultūrą, kalbą kiti žino labai mažai. Galbūt dėl to pradėjau domėtis kitomis mažomis kultūromis, mažomis kalbomis“, – sako Kristina Tamulevičiūtė esė knygoje „Pasakojimas apie vieną miestą“, aprašanti potyrius Bosnijos ir Hercegovinos sostinėje Sarajeve.

Kodėl būtent svetimas miestas, svetima kultūra paskatino rašyti tekstus? Kodėl Sarajevas autorei toks panašus į gimtuosius Šiaulius? Kaip sudėtinga istorinė Balkanų patirtis veikia šiandienos Sarajevo gyvenimą? Apie tai – pokalbis su Sarajeve gyvenusia K. Tamulevičiūte, praėjusiais metais laimėjusia Rašytojų sąjungos leidyklos Pirmosios knygos konkursą.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Literatūros akiračiai“ birželio 22 d., sekmadienį, 17.03 val., birželio 25 d., trečiadienį, 01.05 val. ir  birželio 26 d., ketvirtadienį, 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

http://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...