captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: parama gyvulininkystei supriešino ūkininkus

Tęsiasi diskusijos dėl tiesioginės paramos 2014–2020 m. nuostatų. Numatyta mėsinių galvijų sričiai skirti 40 proc. visų gyvulininkystei skiriamų susietosios paramos lėšų, iš jų mėsiniams galvijams – 75 proc., o pieniniams buliams – 25 proc. paramos lėšų.
 T.Lukšio/BFL nuotr.
T.Lukšio/BFL nuotr.

Tęsiasi diskusijos dėl tiesioginės paramos 2014–2020 m. nuostatų. Numatyta mėsinių galvijų sričiai skirti 40 proc. visų gyvulininkystei skiriamų susietosios paramos lėšų, iš jų mėsiniams galvijams – 75 proc., o pieniniams buliams – 25 proc. paramos lėšų. Tokiu lėšų skirstymu liko nepatenkinti dalis mėsinių galvijų augintojų.

Kauno kolegijoje moksleiviai mokomi pagal 40 programų. Neseniai Technologijų ir kraštotvarkos fakulteto Želdinių ir agrotechnologijų katedroje parengta nauja darnaus ūkininkavimo studijų programa. Pasak jos rengėjų, šiandienos kaimui reikalingi plačios kvalifikacijos specialistai, sugebantys ne tik auginti, gaminti saugius maisto produktus, rūpintis sveika aplinka, bet galvojantys apie kaimo patrauklumo didinimą, agroturizmo ir kitų verslų plėtrą.

Ved. Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, birželio 23 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...