captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – Gintarė Jautakaitė

Pirmasis Gintarės Jautakaitės dainų rinkinys lietuvių kalba buvo išleistas Lietuvos tūkstantmečiui paminėti, o šįkart Lietuvos klausytojams ji pristato savo naują albumą – lopšinių rinkinį „Kur nakties lelijos žydi“.
Gintarė Jautakaitė. 15min.lt nuotr.
Gintarė Jautakaitė. 15min.lt nuotr.

Ketvirtadienio laidos viešnia – kompozitorė, dainininkė ir poetė Gintarė Jautakaitė. Daugelis iki šiol prisimena jos sukurtą Monikos vaidmenį Giedriaus Kuprevičiaus miuzikle „Medžioklė su varovais“, jos dainas „Į tave einu“, „Dobilo širdy“, „Viešpaties lelija“ ir kt.

Šiuo metu Amerikoje su šeima gyvenanti Gintarė Jautakaitė daugiausia laiko praleidžia kurdama muziką. Pirmasis jos dainų rinkinys lietuvių kalba buvo išleistas Lietuvos tūkstantmečiui paminėti, o šįkart Lietuvos klausytojams ji pristato savo naują albumą – lopšinių rinkinį „Kur nakties lelijos žydi“. Gintarės Jautakaitės kurtos ir su dukrele Elžbieta įdainuotos lopšinės jungia net penkias pasaulio kalbas. Albume skamba ne tik lietuvių, bet ir estų, norvegų, japonų kalba įdainuotos lopšinės.

„Rinkdamasi šias nuostabias, įdomias, intriguojančias pasaulio kalbas mėginau giliau pažvelgti į vaiko intelekto galimybes ir vystyti jas derindama muzikos ir žodžių skambesį. Ši kelionė per muziką mane pačią labai praturtino. Nepatikėsite – sau atvėriau tokius pasaulius, kurių anksčiau nebuvau atradusi“, – sako laidos pašnekovė Gintarė Jautakaitė.

Ved. Edita Vilčiauskienė.

„Muzikinis vidudienis“ birželio 19 d., ketvirtadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...