captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkininkų vasaros darbus koreguoja nepalankūs orai

Skuodo rajono Šakalių kaimo ūkininkas Algimantas Šadeikis laiko 80 angusų veislės galvijų, augina javų, rapsų, kmynų. Iš viso turi beveik 500 ha žemės. Šiomis dienomis svarbiausius darbus – pašarų ruošimą ir pasėlių priežiūrą – pristabdė lietūs ir atvėsę orai.
Mindaugo Smilgio nuotr.
Mindaugo Smilgio nuotr.

Skuodo rajono Šakalių kaimo ūkininkas Algimantas Šadeikis laiko 80 angusų veislės galvijų, augina javų, rapsų, kmynų. Iš viso turi beveik 500 ha žemės. Šiomis dienomis svarbiausius darbus – pašarų ruošimą ir pasėlių priežiūrą – pristabdė lietūs ir atvėsę orai. Kokią įtaką tai gali turėti ūkiui, kaip tvarkosi ūkininkas?

Bendrovė „Rokiškio pragiedruliai“ iki šiol buvo žinoma kaip vienintelė teisėta žadeito, pusiau brangaus akmens, pardavėja Europos Sąjungoje. Pasinaudojusi europine parama, Rokiškio rajono Bajorų kaime pasistatė maždaug 1000 kvadratinių metrų pastatą, kuriame yra gamybai skirta patalpa ir speciali laboratorija. Bendrovė plečia savo veiklą ir pradeda kurti ekologinius produktus, reikalingus šiuolaikinei žemės ūkio gamybai bei maisto pramonei.

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, birželio 19 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...