captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: aiturientams – egzaminų pabaiga

Trečiadienį geografijos valstybiniu brandos egzaminu baigiasi pagrindinė brandos egzaminų sesija. Daugiau nei mėnesį trukusios sesijos metu brandos atestatui gauti abiturientai privalo išlaikyti du egzaminus: vienas iš jų – privalomas lietuvių kalbos ir literatūros, kitas laisvai pasirinktas.
 DELFI.lt (T.Vinicko nuotr.)
DELFI.lt (T.Vinicko nuotr.)

Trečiadienį geografijos valstybiniu brandos egzaminu baigiasi pagrindinė brandos egzaminų sesija. Daugiau nei mėnesį trukusios sesijos metu brandos atestatui gauti abiturientai privalo išlaikyti du egzaminus: vienas iš jų – privalomas lietuvių kalbos ir literatūros, kitas laisvai pasirinktas. Iš viso abiturientas gali laikyti ne daugiau kaip šešių dalykų brandos egzaminus. Kaip ir kiekvienais metais tokiu metu pasigirsta gana kritiškų nuomonių dėl egzaminų užduočių, interneto portaluose šia tema apstu pačių mokinių, jų tėvų, mokytojų komentarų. Taigi, kokia brandos egzaminų sesija šiemet?

Nuo 2016-ųjų į lopšelius ir darželius bus priimami tik paskiepyti vaikai.

Parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasideda tarptautinė šiuolaikinio meno mugė ARTVILNIUS'14.

Iš „Amerikos balso“ archyvų: reportažas iš 25-ojo „Santaros–Šviesos" suvažiavimo Jungtinėse Valstijose. Jį 1978 metais parengė „Amerikos balso“ žurnalistas Romas Sakadolskis.

Kauno miesto muziejaus Povilo Stulgos lietuvių tautinės muzikos instrumentų muziejus prašo dovanoti lietuvių liaudies muzikos instrumentų.

Trečiadienį Vilniuje į baltuosius priešpiečius kviečia būsimos „Baltosios Vakarienės“ organizatoriai. Tai pirmą kartą Vilniuje ir Baltijos šalyse organizuojamas piknikas mieste, jau daugiau nei 25 metus vykstantis visame pasaulyje.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė. 

„Ryto garsai“ birželio 18 d., trečiadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...