captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikinis pastišas“: G. F. Händelio odės „Aleksandro puota“ premjera

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į paskutinę šio sezono premjerą – Georgeo Friedricho Händelio „Aleksandro puotą“ („Alexander’s Feast“). Tai bendras teatro, Budapešto menų rūmų ir „Vilniaus festivalių“ pastatymas.
Organizatorių nuotr.
Organizatorių nuotr.

Lietuvos nacionalinis operos ir baleto teatras kviečia į paskutinę šio sezono premjerą – Georgeo Friedricho Händelio „Aleksandro puotą“ („Alexander’s Feast“). Tai bendras teatro, Budapešto menų rūmų ir „Vilniaus festivalių“ pastatymas. Dainuos kviestiniai ir Lietuvos solistai, Operos choras, grieš teatro orkestras. Diriguos garsus vokiečių dirigentas Rolfas Beckas, pažįstamas Lietuvai iš J. S. Bacho „Pasijų pagal Joną“ spektaklių. Šįkart pirmojoje „Muzikinio pastišo“ dalyje – pokalbis su „Aleksandro puotos” režisieriumi iš Vengrijos Csába Kaéliu.

Antroji Jūratės Vičienės parengtos laidos dalis pristatys XIX amžiaus pradžios čekų kompozitorių, vieną tų, kurie antruosius namus rado to meto Vienoje, – Janą Vaclavą Hugo Voriseką. Vos 34-erius metus gyvenusio kompozitoriaus Sinfoniją D-dur gros Pilzeno radijo simfoninis orkestras.

Ved. Jūratė Vičienė.

„Muzikinis pastišas“ – birželio 18 d., trečiadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...