captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: knygų paaugliams autorė iš Australijos dr. Akvilina Cicėnaitė

„Paaugliams prisitaikyti svetimoje kultūroje yra sunkiausia, nes tai be galo sudėtingas amžiaus tarpsnis – jie išgyvena ir savo tapatybės krizę. Reikia rasti kalbėjimo būdą, kuris būtų paprastas ir lengvas, bet kartu atsakantis į jiems rūpimus klausimus, nes tokių paauglių daugėja.“
Akvilina Cicėnaitė. DELFI.lt (I.Kukenio nuotr.)
Akvilina Cicėnaitė. DELFI.lt (I.Kukenio nuotr.)

„Paaugliams prisitaikyti svetimoje kultūroje yra sunkiausia, nes tai be galo sudėtingas amžiaus tarpsnis – jie išgyvena ir savo tapatybės krizę. Reikia rasti kalbėjimo būdą, kuris būtų paprastas ir lengvas, bet kartu atsakantis į jiems rūpimus klausimus, nes tokių paauglių daugėja“, – sako jau trečiąją knygą išleidusi Sidnėjuje (Australija) gyvenanti rašytoja A. Cicėnaitė.

Parodų ir kongresų centre „Litexpo“ prasideda penktoji tarptautinė šiuolaikinio meno mugė „ArtVilnius“. Pasak mugės kūrybos direktoriaus Erico Schlosserio, „kai nėra Maskvos mugės, Vilnius turi šansą tapti svarbiausia šio regiono muge“. Pasakojimas apie „ArtVilnius“ akcentus, besiformuojančias regioninės meno rinkos tradicijas, naujoves, dailės mėgėjams skirtą programą ir dalyvius.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

„Visada ieškoma kuo senesnių žmonių, kad būtų vietiniai, nes dabar jaunesni kalba daug skurdesne kalba. Daugybė žodžių jau eina į užmarštį, tad labai svarbu šiuos žodžius surinkti“, – apie žodžių rinkimo ekspedicijas pasakoja žodynininkė, humanitarinių mokslų daktarė Klementina Vosylytė.  

„Paaugliams prisitaikyti svetimoje kultūroje yra sunkiausia, nes tai be galo sudėtingas amžiaus tarpsnis – jie išgyvena ir savo tapatybės krizę. Reikia rasti kalbėjimo būdą, kuris būtų paprastas ir lengvas, bet kartu atsakantis į jiems rūpimus klausimus, nes tokių paauglių daugėja“, – sako trečiąją knygą „Kengūrų slėnio paslaptis“ („Alma littera“) išleidusi Sidnėjuje (Australija) gyvenanti rašytoja dr. A. Cicėnaitė.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ birželio 18 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close