captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: ūkininko kasdiena vasaros pradžioje

Skuodo rajono ūkininkas Algimantas Šadeikis laiko 80 mėsinių galvijų, augina javų. Iš viso turi beveik 500 ha žemės. Vasaros pradžioje reikia smarkiai suktis norint suspėti visur: dabar aktuliausias darbas – javų purškimas, pašarų ruošimas.
Česlovo Skaržinsko nuotr.
Česlovo Skaržinsko nuotr.

Skuodo rajono ūkininkas Algimantas Šadeikis laiko 80 mėsinių galvijų, augina javų. Iš viso turi beveik 500 ha žemės. Vasaros pradžioje reikia smarkiai suktis norint suspėti visur: dabar aktuliausias darbas – javų purškimas, pašarų ruošimas. Ar nesutrukdė darbų orai, koks pirmadienis buvo ūkininkui? Pokalbis su rubrika „Diena kaime“.

Ukmergės rajono Šinkūnų kaime – tik kelios sodybos. Pažiūri ir matai, kurių šeimininkai ūkininkauja, kuriose tik gyvena, o darbus turi kitur. Yra ir tokių sodybų, kad sunku pasakyti, kuo užsiima jų šeimininkai. Lengviausia kaime rasti ūkininkų Sorokinų namus – prie įvažiavimo į kiemą stovi medinis stogastulpis su užrašu kieno čia valdos. Dabar sodybos šeimininkas – jaunasis ūkininkas Vilius Sorokinas, perėmęs tėčio Vlado pradėtus darbus, kartu su mama Irena kuriantis mišrų ūkį. Kaip sekasi jaunuoliui, kas sunkiausia ir kokią jis mato ūkio perspektyvą? 

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – antradienį, birželio 17 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...