captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: žemdirbiai išmoko tvarkyti dokumentus ES paramai gauti

Birželio 16-oji – paskutinė diena, kai seniūnijose ir savivaldybėse dar priimamos paraiškos tiesioginėms išmokoms gauti. Pernai deklaravę pasėlius ir naudmenis žemdirbiai gavo daugiau kaip milijardą litų.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.
Laidos vedėjas Arvydas Urba.

Birželio 16-oji – paskutinė diena, kai seniūnijose ir savivaldybėse dar priimamos paraiškos tiesioginėms išmokoms gauti. Pernai deklaravę pasėlius ir naudmenis žemdirbiai gavo daugiau kaip milijardą litų, todėl laiku ir teisingai sutvarkyti dokumentus svarbu visiems. Kaip tvarkosi Kėdainių rajono Šėtos seniūnijos ūkininkai? 

Rubrika „Diena kaime“ šios savaitės laidose bus su ūkininku Algimantu Šadeikiu. Prieš du dešimtmečius baigęs agronomijos mokslus tuometiniame Žemės ūkio universitete, ūkininkauti rimčiau pradėjo prieš dešimt metų. Dabar su šeima – žmona Kristina ir trimis vaikais – gyvena Šakalių kaime, savo senelio, tarpukario Smetonos laikų ūkininko, sodyboje. Augina 80 mėsinių galvijų, užsiima ir augalininkyste. Iš viso turi beveik 500 ha žemės. Algimantas dar ir žemės ūkio kooperatyvo „Litbera“ vadovas. Kooperatyvas užsiima grybų ir uogų supirkimu, perdirbimu, taip pat ir statybinių medžiagų prekyba. Apie darbinius kasdienos vasaros meto rūpesčius kalbėsime darbo dienomis, o šį kartą – apie savaitgalį Žemaitijos kaime. Koks jis buvo Algimantui Šadeikiui? 

Ved. Arvydas Urba.

„Gimtoji žemė“ – pirmadienį, birželio 16 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...