captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: policijos rėmėjams – daugiau savarankiškumo

Seime pritarta Lietuvos žaliųjų partijos ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos iniciatyva parengtai naujai. Teigiama, kad priėmus šį įstatymą, visuomenei bus sudarytos palankesnės sąlygos prisidėti prie policijos darbo.

Seime pritarta Lietuvos žaliųjų partijos ir Lietuvos policijos rėmėjų asociacijos iniciatyva parengtai naujai Policijos rėmėjų įstatymo redakcijai, tolimesnis svarstymas vyks Seimo rudens sesijoje. Teigiama, kad priėmus šį įstatymą, visuomenei bus sudarytos palankesnės sąlygos prisidėti prie policijos darbo, skatinti didesnį savanorišką piliečių dalyvavimą palaikant viešąją tvarką ir visuomenės saugumą.

Lietuvos monetų kalykloje Vilniuje bus pradedamos kaldinti 1 euro lietuviškos monetos.

Lietuvai siekiant įrodyti Rusijai, kad afrikinis kiaulių maras šalyje neplinta ir Rusija galėtų vėl įsileisti lietuviškus mėsos produktus ne iš maro zonos, į Lietuvą pirmadienį atvyksta Rusijos inspektoriai, kurie tikrins šalies mėsos perdirbimo įmones.

Klaipėdoje pirmadienį prasideda nemokami plaukimo mokymai.

Taip pat su rubrika „Labas rytas“ žvalgysimės po Vokietiją, domėsimės, ar Vilniuje įmanoma upes sugrąžinti į miestiečių gyvenimą, pasakosime apie įdomiausius ir svarbiausius savaitės istorijos įvykius, girdėsite verslo naujienas iš Panevėžio.

Laidą veda Gabija Narušytė ir Artūras Matusas. Prodiuserė Aušra Jūraitė. 

„Ryto garsai“ birželio 16 d., pirmadienį, nuo 06.30 iki 10.00 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...