captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Mes, moterys“: atsakymai į svarbius klausimus – Slėnyje

Pabėgėliais iš miesto save ir vyrą vadinanti Ieva Šidlaitė kviečia į laukinių augalų pažinimo, patiekalų su jais gaminimo pamokas Slėnyje, arba šeimos vienkiemyje Neries ir Dūkštos upių santakoje Vilniaus rajone. Kaip šešeri metai gyvenimo gamtoje pakeitė jos įpročius?
Ieva Šidlaitė.
Ieva Šidlaitė.

Pabėgėliais iš miesto save ir vyrą vadinanti Ieva Šidlaitė kviečia į laukinių augalų pažinimo, patiekalų su jais gaminimo pamokas Slėnyje, arba šeimos vienkiemyje Neries ir Dūkštos upių santakoje Vilniaus rajone. Mums Ieva papasakos, kaip šešeri metai gyvenimo gamtoje pakeitė jos įpročius ir kodėl šeima vis dėlto neatsisako indaplovės.

Ieva yra trečios kartos miestietė, vaikystę praleidusi Vilniaus senamiestyje, baigusi istorijos mokslus. Dabar su vyru Mindaugu ir dviem sūnumis, kaip pati sako, razbainykais, retai važiuoja į miestą. Ievos vyras taip pat užsidirba iš veiklų sodyboje ar  laukinėje gamtoje – jis yra muselinės žvejybos gidas, dar organizuoja pasiplaukiojimus kanojomis Nerimi. Tiesa, žvejo šeima iš žuvies produktų dažniausiai valgo silkę.

Kas buvo didžiausia naujiena Slėnyje mūsų interviu dieną, trumpa žolininkystės pamoka, pyrago su laukiniais augalais receptas ir kiti atradimai – penktadienį, birželio 13 d., 15.05 val. Kartojimas sekmadienį 09.03 val. per LRT RADIJĄ.

Ved. Giedrė Čiužaitė.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...