captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: „Stalo teatro“ vadovė, aktorė ir režisierė Saulė Degutytė

„Noriu kurti ne pramoginį, o kitokį teatrą, kuriame vaikai ką nors naujo pamatytų, pajustų, pabūtų kitokiame pasaulyje ir suprastų, kad visa tai, ką jie matė ir kur buvo, sukurta iš visai paprastų dalykų.“
„Stalo teatro“ vadovė<br> aktorė ir režisierė Saulė Degutytė.
„Stalo teatro“ vadovė
aktorė ir režisierė Saulė Degutytė.

„Noriu kurti ne pramoginį, o kitokį teatrą, kuriame vaikai ką nors naujo pamatytų, pajustų, pabūtų kitokiame pasaulyje ir suprastų, kad visa tai, ką jie matė ir kur buvo, sukurta iš visai paprastų dalykų“, – mintimis apie savąjį teatrą dalijasi kamerinio objektų „Stalo teatro“ įkūrėja ir vadovė, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė S. Degutytė.

„Man Antanas Gudaitis iš tiesų imponuojanti asmenybė, o studijų metais mes, kopijuodami „arsininkų“ darbus, mokėmės jų meistriškumo, spalvų ir atspalvių žaismės. Aš pati iš pradžių mokiausi muzikos, bet visada svajojau tapyti. Dabar einu svajone“, – sako A.Gudaičio tapybos konkurso laureatė dailininkė Rūta Eidukaitytė.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje: neeilinis „Fausto" pastatymas Miunchene ir Architektūros bienalė Venecijoje.

„Noriu kurti ne pramoginį, o kitokį teatrą, kuriame vaikai ką nors naujo pamatytų, pajustų, pabūtų kitoje atmosferoje, kitokiame pasaulyje ir suprastų, kad visa tai, ką jie matė ir kur buvo, sukurta iš visai paprastų dalykų“, – sako „Stalo teatro“ įkūrėja ir vadovė, „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė S. Degutytė. Pokalbis apie dešimtmetį pasitinkančio kamerinio objektų teatro unikalumą, spektaklių kūrimą, bendravimą su žiūrovais namuose ir svetur.

Ved. Alma Valantinienė.

„Ryto allegro“ birželio 12 d., ketvirtadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...