captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: augalininkystės mokslo paslaptis atvers žemdirbiams

Ketvirtadienį Žemdirbystės institute vyks mokslinė konferencija „Augalininkystės mokslo naujovės ir technologijų plėtra“. Mokslininkai skaitys pranešimus aktualiais agronominių tyrimų, augalų apsaugos, selekcinio darbo ir kitais klausimais.

Ketvirtadienį Žemdirbystės institute vyks mokslinė konferencija „Augalininkystės mokslo naujovės ir technologijų plėtra“. Mokslininkai skaitys pranešimus aktualiais agronominių tyrimų, augalų apsaugos, selekcinio darbo ir kitais klausimais. Vėliau  pakvies į žemdirbiams ypač naudingą lauko eksperimentų apžiūrą.

Vilkaviškio rajone gerai peržiemoję žieminiai rapsai žada gausų derlių. Jų buvo pasėta gerokai daugiau, negu ankstesniais metais. Specialistų nuomone, rapsų pjūtis gali prasidėti savaite anksčiau nei įprasta. Kaip bus su kitais žemės ūkio augalais, kas dabar kelia daugiausia rūpesčių?

Dažnai žmonės šalia savo nuolatinio darbo turi įvairių pomėgių, širdžiai mielų užsiėmimų: drožinėja, meistrauja, žvejoja, siuva, mezga, kolekcionuoja ar kita veikla užsiima. Turi savo pomėgį ir Alytaus rajone, Simne, gyvenanti Birutė Ramanauskienė. Tik išėjusi į pensiją moteris galėjo jam daug laiko skirti, nes kol mokytojavo po darbo vos šeima ir ūkiu suspėdavo pasirūpinti. Tik pensininke tapusi ėmė siuvinėti, nerti, megzti. Dabar namus puošia įvairūs rankdarbiai: siuvinėti paveikslai, nertos staltiesės, servetėlės, pagalvių užvalkalai ir kiti gražūs darbeliai.

Ved.  Regina Montvilienė.

„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį, birželio 12 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...