captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: dailininkas Mikalojus Vilutis su nauja knyga „Sriuba“

„Žmogus, kuris galvoja taip pat kaip aš, yra labai išmintingas. Žmogus, kuris daro tai, ko noriu aš, yra teisuolis. Gyvulys, kuris daro tai, ko noriu aš, taip pat yra teisuolis. Taip vertinu žmones ir gyvulius, ir aš pats nesu išimtis.“
Dailininko Mikalojaus Vilučio naujos knygos „Sriuba“ viršelio fragmentas.
Dailininko Mikalojaus Vilučio naujos knygos „Sriuba“ viršelio fragmentas.

„Žmogus, kuris galvoja taip pat kaip aš, yra labai išmintingas. Žmogus, kuris daro tai, ko noriu aš, yra teisuolis. Gyvulys, kuris daro tai, ko noriu aš, taip pat yra teisuolis. Taip vertinu žmones ir gyvulius, ir aš pats nesu išimtis“, – savo naujausioje knygoje „Sriuba“ („Tyto alba“) svarsto dailininkas Mikalojus Vilutis.

„Bienalės koncepcija slepia intrigą – kokia dabartinė Lietuvos tekstilė, jos raidos kryptys, profesinių interesų laukas, puoselėjamos tradicijos, atstovaujamos kartos? Projekto naujovė – siekis praplėsti šiuolaikinio tekstilės meno sampratą ir kaip lietuvių parodos papildymą eksponuoti Japonų pluošto meno miniatiūrų parodą“, – teigia VI Lietuvos tekstilės bienalės „Tekstilė X“ organizatoriai.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Su rubrika „Kalbos rytas“ – apie diskusijas, viešą kalbėjimą ir netikėtas temas. „Jei nori gerai pasiruošti kalbom, turi nebijoti kalbėti, pasipraktikuoti, atlikti tam tikrus pratimus, kurie skirti išmokti kalbėti viešai. Pavyzdžiui, labai padeda, nors ir labai juokinga, kalbėti prieš veidrodį“, – moko M. Romerio universiteto Debatų klubo narys Arnas Aidukas.

„Žmogus, kuris galvoja taip pat kaip aš, yra labai išmintingas. Žmogus, kuris daro tai, ko noriu aš, yra teisuolis. Gyvulys, kuris daro tai, ko noriu aš, taip pat yra teisuolis. Taip vertinu žmones ir gyvulius, ir aš pats nesu išimtis“, – savo naujausioje knygoje „Sriuba“ („Tyto alba“) svarsto dailininkas Mikalojus Vilutis. Apie „piešinėlius ir rašinėlius“, žmogaus ir kūrėjo kančias pokalbis su autoriumi.

Ved. Laima Ragėnienė.

„Ryto allegro“ birželio 11 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...