captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Žinių amžius“: išmaniosios technologijos tampa mūsų kasdienybe

Dažnai gal rimtai, o gal juokais kalbama, kad išmaniųjų technologijų gausa išguis iš įmonių ir organizacijų vadovus. Kam kamuotis biuruose ar kabinetuose, kai galima darbus nudirbti nuotoliniu būdu?
Nuotraukoje: iš kairės – Vytautas Reisas<br> Tomas Dirvonskas<br> Michailas Traubas.
Nuotraukoje: iš kairės – Vytautas Reisas
Tomas Dirvonskas
Michailas Traubas.

Dažnai gal rimtai, o gal juokais kalbama, kad išmaniųjų technologijų gausa išguis iš įmonių ir organizacijų vadovus. Kam kamuotis biuruose ar kabinetuose, kai galima darbus nudirbti nuotoliniu būdu? Kol kas moderniausiomis technologijomis naudojasi ne visi, bet čia laiko klausimas, tikina laidos pašnekovai.

Pasak įmonės „Smart taxi“ vadovo Vytauto Reiso, atsiranda vis daugiau keleivių, kurie renkasi hibridinius automobilius, kuriuose yra galinio stebėjimo vaizdo kameros, įrengti kortelių skaitytuvai bei belaidis internetas. Be abejo, tokio taksi vairuotoju gali būti ne bet kas, o žmogus, pasikaustęs žiniomis, gebantis naudotis įranga.

Tomas Dirvonskas vadovauja mobiliųjų programėlių įmonei „Lemon Labs“. Jis sako, kad poreikis programėlėms auga. Tai diktuoja tiek jaunesnioji, tiek vyresnioji kartos. Jas reikia kurti pagal žmonių poreikius, o jie yra didžiuliai, ypač trūksta lietuviškų programėlių, pritaikytų patogesniam ir paprastesniam gyvenimui.

Bendrovės „Samsung Elektronics Baltics“ verslo sprendimų atstovas Michailas Traubas tikina, kad labai svarbu bendradarbiauti ir padėti vieni kitiems. Stereotipas, kad didžiosios pasaulinės korporacijos neleidžia kurti verslo jaunoms įmonėms, neturi argumentuoto pagrindo.

Ved. Jolanta Jurkūnienė.

„Žinių amžius“ trečiadienį, birželio 11 d., 16.03 val. ir 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

 


 

 

 

 

 

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...