captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame vidudienyje“ – JJA laureatų paradas

Birželio 11 d. Niujorke, Blue Note klube, įvyks kasmetinių JJA (Džiazo žurnalistų asociacijos) apdovanojimų ceremonija, kurios metu bus įvertinti džiazo žurnalistai, leidiniai ir internetiniai portalai.
Zeneka nuotr.
Zeneka nuotr.

Birželio 11 d. Niujorke, Blue Note klube, įvyks kasmetinių JJA (Džiazo žurnalistų asociacijos) apdovanojimų ceremonija, kurios metu bus įvertinti džiazo žurnalistai, leidiniai ir internetiniai portalai, bus paskelbta Metų džiazo knyga, Metų džiazo fotografija, Metų džiazo klipas ir Metų blogas. Taip pat bus įteiktos dvi vardinės premijos: už laidas – legendinių radijo laidų vedėjų Willio Conoverio ir Marian McPartland vardo premija, už pulikacijas – žurnalistės Helen Dance-Robert Palmer premija. Šiemet jau 17-tą sykį vykstantys „JJA apdovanojimai“ išsiskiria iš kitų, juos ypač vertina džiazo bendruomenė. Rezultatus čia lemia ne savus skonius ir madas diktuojanti publika ar būrelis džiazo žinovų, o žymiausi viso pasaulio džiazo specialistai – kritikai, publicistai ir žurnalistai.

JJA apdovanojimų laureatai muzikantai buvo paskelbti balandžio viduryje, o apdovanojimai kiekvienam jų teikiami jų koncertų metu. Kviečiame pasiklausyti Džiazo žurnalistų asociacijos apdovanojimų laureatų viename koncerte.

Ved. Jūratė Kučinskaitė.

„Muzikinis vidudienis“ birželio 11 d., trečiadienį, 12.10 val. per LRT RADIJĄ.

 

 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...