captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: siekis – šalies stabilumas

Ariogaloje, Dubysos slėnyje, jau 22-ąjį kartą vyksta tradicinis Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy”. Čia susirinkusieji dalinasi ne tik savo džiaugsmais ir rūpesčiais, bet ir kalbasi apie valstybės ir tautos problemas.

Ariogaloje, Dubysos slėnyje, jau 22-ąjį kartą vyksta tradicinis Lietuvos tremtinių, politinių kalinių ir laisvės kovų dalyvių sąskrydis „Su Lietuva širdy”. Susitikti su tremties ir kovos draugais čia kasmet susirenka keli tūkstančiai buvusių politinių kalinių ir tremtinių iš Lietuvos bei kaimyninių šalių. Čia jie dalinasi ne tik savo džiaugsmais ir rūpesčiais, bet ir kalbasi apie valstybės ir tautos problemas, priima politinius dokumentus. Lietuvos politinių kalinių bei tremtinių sąjungos pirmininkas Povilas Jakučionis sako, kad pagrindinis jų siekis – pradėtų darbų tęstinumas ir šalies stabilumas.

Taip pat laidoje:

Karūžiškėse, Laukuvos parapijoje, prie Medvėgalio kalno (Šilalės rajonas), perlaidojami Lietuvos radijo stoties kūrėjo Alfonso Jurskio ir jo žmonos Onos palaikai.

Lietuvos geologijos tarnyba patvirtino Ignalinos mineralinio vandens gręžinį. Čia išgaunamas vanduo bus naudojamas kaip gydomasis, o vėliau kaip geriamas vanduo.

Olimpinių žaidynių Londone bei užsienio spaudos apie Lietuvą apžvalgos.

Vedėjas Vytautas Markevičius. Prodiuserė Ilona Rūkienė.

„Ryto garsai“ – rugpjūčio 4 d., šeštadienį, nuo 07.30 iki 09.00 val.per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...