captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto garsai“: Jaunimas kviečiamas laisvalaikį leisti atsakingai?

Lietuvos moksleivių sąjunga ragina jaunimą atsakingai leisti  laisvalaikį ir kviečia į Vilniuje rengiamą šventę „Jaunimo diena 2014“.  

Lietuvos paštas šiandien išleidžia du pašto ženklus, kuriais pagerbiami  karaimai. Lietuvoje gyvenančioms tautinėms mažumoms skirti pašto ženklai išleidžiami pirmą kartą. Su šiais pašto ženklais apyvartoje pasirodo ir pirmosios dienos vokas. Šeštadienį pašto korespondencija, apmokama naujaisiais pašto ženklais, Trakų pašte bus antspauduojama pirmosios dienos datos spaudu. 

Kijeve rengiama gegužės 25-ąją įvykusiuose neeiliniuose Ukrainos prezidento rinkimuose pergalę iškovojusio  Petro Porošenkos inauguracija. 

Tarptautiniame Vilniaus oro uoste nusileis JAV Karinių oro pajėgų „milžinas“ – karinis transportinis lėktuvas. Jis parskraidins dalyvauti tarptautinėse pratybose „Kardo kirtis 2014“ Lietuvoje atvyksiantį JAV Pensilvanijos nacionalinės gvardijos karių būrį su visa karine technika.  

Lietuvos moksleivių sąjunga kviečia jaunimą atsakingai leisti  laisvalaikį ir kviečia į Vilniuje rengiamą šventę „Jaunimo diena 2014“. Jaunimo diena jungs ne tik mokinius ir studentus, bet ir visus jaunus žmones į bendrą veiklą ir kvies linksmai, turiningai ir įdomiai praleisti laiką. Bus vedamos jogos, pilvo šokių pamokos, protmūšiai, veiks stalo žaidimų zonos, stalo futbolas ir t.t. Siekiama, kad renginys taptų aktualus ir patrauklus ne tik mokyklinio amžiaus atstovams.  

 

Ved. Vytautas Markevičius

„Ryto garsai“ – birželio 7 d. nuo 07.30 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...