captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: pirmadienio viktorina

Pažaislio vienuolynas – vienas geriausiai išlikusių barokinių vienuolynų su puikia italų menininkų statyta Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia. Jau nuo XVIII a. nuošaliai stovintį vienuolyną pastebėdavo keliautojai, o XIX a. jis patraukė ir meno istorikų dėmesį. Pirmadienio viktorinoje – apie Pažaislio vienuolyną, kurio statyba pradėta prieš 350 metų, 1664-ųjų vasarą. 
Dgfotografija.lt nuotr.
Dgfotografija.lt nuotr.
Renkame Metų verstinę knygą. „Ukrainiečių ir rusų kilmės rašytojas laikosi pilietinės pozicijos dabartinės Rusijos atžvilgiu, aktyviai ir svariai pasisakė apie Ukrainos įvykius, bet kūriniuose jis kalba taip, kaip gali kalbėti tik literatūra – jis parodo įvykius, bet mes niekur nematome jų publicistinio įvertinimo, mene kalba meninė tiesa“, – sako Michailo Šiškino romano „Veneros plaukas“ vertėja Aušra Stanaitytė-Karsokienė (išleido „Vaga“).
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Pažaislio vienuolynas – vienas geriausiai išlikusių barokinių vienuolynų su puikia italų menininkų statyta Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo bažnyčia. Jau nuo XVIII a. nuošaliai stovintį vienuolyną pastebėdavo keliautojai, o XIX a. jis patraukė ir meno istorikų dėmesį. Iki šiol susidomėjimas Pažaisliu ne mažėja, o tik didėja. Pirmadienio viktorinoje – apie Pažaislio vienuolyną, kurio statyba pradėta prieš 350 metų, 1664-ųjų vasarą.
 
 
Ved. Viktoras Paulavičius
 
„Ryto allegro“ birželio 9 d., pirmadienį, nuo 8.08 iki 10.00 per LRT KLASIKĄ.
 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...