captcha

Jūsų klausimas priimtas

„LRT Vasaros studija“: kodėl Vilniuje masiškai kertami medžiai?

Sostinėje vyksta masinis senų medžių kirtimas. Vietoje jų sodinami jauni medžiai. Kokios to priežastys? Ar visi kertami medžiai yra sergantys ir pavojingi žmonėms? Koks miesto žaliasis rūbas yra numatomas ateityje? Ar Vilnius išsaugos žaliojo miesto įvaizdį?
Sostinėje vyksta masinis senų medžių kirtimas. Vietoje jų sodinami jauni medžiai. Kokios to priežastys? Ar visi kertami medžiai yra sergantys ir pavojingi žmonėms? Koks miesto žaliasis rūbas yra numatomas ateityje? Ar Vilnius išsaugos žaliojo miesto įvaizdį? Kaip sukurti Europos kraštovaizdžio konvencijos idėjas atitinkančią situaciją, kai kraštovaizdžio ir gyvenimo kokybė, darna pasiekiama  bendromis visos aktyvios ir atsakingos visuomenės pastangomis?
 
Tiesioginėje diskusijoje dalyvauja Vilniaus miesto savivaldybės Želdynų poskyrio vedėjas Gintautas Runovičius, nepriklausoma kraštovaizdžio ekspertė, Lietuvos geografų draugijos valdybos narė, fizinių mokslų daktarė Giedrė Godienė, susivienijimo „Žali.lt“ aktyvistė, agronomė Virginija Vingrienė ir Lietuvos arboristikos centro direktorius Sigitas Algis Davenis. LRT korespondento Valdo Papievio pasakojimas apie prancūzų požiūrį į Paryžiaus medžius.
 
Laidą veda Jolanta Kryževičienė.
 
„LRT Vasaros studija“ – birželio 9 d., pirmadienį, 11.03 val. per LRT RADIJĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close