captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: naujasis Lietuvos architektų sąjungos vadovas Marius Pranas Šaliamoras

„Vertybines nuostatas parodo ne žodžiai, o darbai. Stebėdami ir vertindami aplinkui vykstančius reiškinius, galime konstatuoti, kas šiuolaikiniam žmogui svarbu, kas ne“, - įsitikinęs architektas prof. M. P. Šaliamoras, naujasis LAS pirmininkas. 
„Tai savo krašto kultūrinių procesų pristatymas per grožinės literatūros tekstus, savotiška mūsų kultūros antropologija“, – sako Didžiosios Britanijos leidyklos „Dedalus“ išleistos lietuvių prozos antologijos sudarytojas Almantas Samalavičius.
 
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
Mykolo Drungos parengtoje užsienio kultūrinės spaudos apžvalgoje apie vienos iš garsiausių modernistinių operų inscenizaciją Miunchene ir V.A.Mocarto operų pastatymus Los Andžele, bendradarbiaujant pasaulinio garso scenovaizdininkams ir madų kūrėjams.
 
„Vertybines nuostatas parodo ne žodžiai, o darbai. Stebėdami ir vertindami aplinkui vykstančius reiškinius, galime konstatuoti, kas šiuolaikiniam žmogui svarbu, kas ne“, – įsitikinęs architektas prof. M. P. Šaliamoras, naujasis LAS pirmininkas. Apie tai, kokie pokyčiai numatomi šios visuomeninės organizacijos veikloje ir kokius prioritetus vertėtų iškelti – pokalbis studijoje.
 
 
Ved. Laima Ragėnienė.
 
„Ryto allegro“ birželio 5 dieną, ketvirtadienį, nuo 8.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close