captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: konkurencingumo didinimas – pirmaeilės svarbos uždavinys

Naujuoju finansiniu  laikotarpiu  ES Bendrojoje žemės ūkio politikoje pirmuoju tikslu įrašyta: ,,skatinti žemės ūkio konkurencingumą“. 
Naujuoju finansiniu  laikotarpiu  ES Bendrojoje žemės ūkio politikoje pirmuoju tikslu įrašyta: ,,skatinti žemės ūkio konkurencingumą“. Lietuvai tai ypač svarbu  vien dėl to,  kad kai kurios žemės ūkio produkcijos  gaminama kelis kartus daugiau, negu reikia vidaus rinkai. Deja, konkurencija ES  deklaracijose ir realybėje  –  du šiek tiek skirtingi dalykai.
 
Daug kas tikėjosi, kad po gegužės 1 d., kai baigėsi keliolika  metų  galiojęs  draudimas užsieniečiams pirkti žemės ūkio paskirties žemę, labai pagyvės jos rinka. Ypač didelės  žemės paklausos  laukta  Ignalinos karšte. O kaip yra iš tikrųjų?
 
Kūrybiškai dirbanti  biblioteka buvo ir lieka kultūros židiniu kaime. Tokia ji yra ir Alytaus rajone, Simne. Į  šią biblioteką  suaugusius ir vaikus traukia ne tik knygos, bet  ir interneto ryšys,  periodiniai leidiniai, dar labai daug kas. Biblioteka  prieš kelerius metus buvo rekonstruota ES ir Alytaus rajono savivaldybės lėšomis.
 
 
Ved. Algirdas Steponavičius
 
„Gimtoji žemė“ – trečiadienį, birželio 4 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ. 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...