captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie šiuolaikinį teatro pedagogą – režisierė Olga Lapina

„Šiuolaikinis teatro mokytojas – mokslininkas, tyrinėtojas, begalinės laboratorijos dalyvis, kviečiantis studentus kūrybiniam dialogui ir jame siekiantis atverti naujas prasmes“, – teigia Klaipėdos universiteto dėstytoja, režisierė Olga Lapina . 
BFL nuotr.
BFL nuotr.

Iš pradžių mane šokiravo, kaip Donelaitis smerkia užsieniečius. Bet po to supratau, kad taip jis nori pasakyti, jog pirmiausia turi vertinti savo kultūrą, nes negerbdamas savęs, nemokėsi priimti kito“, - sako vertėja Carmen Caro Dugo, į ispanų kalbą išvertusi Donelaičio „Metus“ ir pelniusi Poezijos pavasario premiją.

Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.

Kodėl mums reikalingas retorikos atgimimas? Su rubrika „Požiūris“ svarsto viešojo kalbėjimo kokybe nusivylęs filosofas Kęstas Kirtiklis.

„Teatro pedagogas, visų pirma, yra menininkas, kuris šią profesiją renkasi sąmoningai turėdamas ne režisūrines, o pedagogines ambicijas. Šiuolaikinis teatro mokytojas – mokslininkas, tyrinėtojas, begalinės laboratorijos dalyvis, kviečiantis studentus kūrybiniam dialogui ir jame siekiantis atverti naujas prasmes“, – teigia Klaipėdos universiteto dėstytoja, režisierė Olga Lapina apie Pasaulio teatro studijų dirbtuvių („The World Theatre Training Laboratory“) programos kursą teatro pedagogams „Naujas mokytojo veidas“.

 

Ved. Karina Metrikytė


„Ryto allegro“ birželio 3 d., antradienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...