captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Gimtoji žemė“: kritinė padėtis pieno sektoriuje tęsiasi

Pastaruoju metu labai sumažėjus pieno supirkimo kainoms, žemdirbiai patiria didelių nuostolių. 

Pastaruoju metu labai sumažėjus pieno supirkimo kainoms, žemdirbiai patiria didelių nuostolių. Anot Lietuvos pieno gamintojų asociacijos pirmininko Jono Vilionio, ypač skriaudžiami kooperatyvų nariai, kai kuriems ūkiams kaina sumažinta net per pus. Žemdirbių visuomeninės organizacijos ieško užtarimo Vilniuje, nesąžiningus pieno supirkėjus skundžia ir Briuseliui.

Šalčininkų rajone veikianti bendrovė „Straikas“ pernai pradėjo sulčių gamybą. Įmonė siekia plėsti eksportą į Europos šalis ir stiprinti pozicijas vietinėje rinkoje. Bendrovės planuose – ekologiškos produkcijos gamyba iš vietinės žaliavos. Produkcijos pavyzdžiai jau pristatyti ir į Kiniją.
 
Rubrika „Diena kaime“ šios savaitės laidose su bitininku Algiu Miliumi iš Druskininkų savivaldybės  Stračiūnų kaimo. Vakar laidoje bitininkas pasakojo apie šiltą ir palankų orą medunešiui- bitutėms reikėjo tik netrukdyti. O kas vyksta bityne atvėsus orams? Koks buvo trečiadienis? Mat į ūkį turėjo atvykti moksleiviai iš Druskininkų, edukacinei programai apie medų ir bites. Ar visur suspėjo bitininkas?
 
 
Ved.  Arvydas Urba
 
„Gimtoji žemė“ – ketvirtadienį gegužės 29 d., 06.05 val. per LRT RADIJĄ 

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...