captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Ryto allegro“: apie kultūros paveldo investicinius projektus

Organizuojami galimų kultūros paveldo ir kultūros infrastruktūros investicinių projektų vieši aptarimai, kuriais siekiama paskatinti kultūros ir mokslo bendruomenės, įvairių sričių ekspertų, politikų ir visuomenės aktyvų įsitraukimą planuojant kultūros srities investicijas 2014-2020 m. laikotarpiu. Pokalbis apie viešų diskusijų būtinybę ir visuomenės įtaką priimant sprendimus dėl investicinių projektų. 
Laidos vedėja Karina Metrikytė.
Laidos vedėja Karina Metrikytė.
„Mane labiausiai žavi Berlyno meno renginių įvairovė, kai galima panirti į skirtingus pasaulius, skirtingas patirtis. Tuomet labai daug sužinai ne tik apie šį didmiestį, bet ir apie pasaulį, net patį save“, – teigia Vokietijos sostinėje gyvenanti Vytenė Saunoriūtė Muschick.
Dienraščių kultūros puslapių apžvalga.
 
„Mes turime gauti visumą – tai yra paveikus žmogus, kuris kalba scenoje. Ir aš jį girdžiu, juo tikiu ir jį suprantu. Tada man netrukdo nei jo balsas, nei jo tartis, nei jo įsitempęs kūnas – viskas turi eiti į visumą“, –  apie scenos-teatro kalbą pasakoja aktorė, LMTA scenos kalbos dėstytoja Aldona Vilutytė.
 
Organizuojami galimų kultūros paveldo ir kultūros infrastruktūros investicinių projektų vieši aptarimai, kuriais siekiama paskatinti kultūros ir mokslo bendruomenės, įvairių sričių ekspertų, politikų ir visuomenės aktyvų įsitraukimą planuojant kultūros srities investicijas 2014-2020 m. laikotarpiu. Pokalbyje apie viešų diskusijų būtinybę ir visuomenės įtaką priimant sprendimus dėl investicinių projektų dalyvauja Lietuvos kultūros ministras Šarūnas Birutis, Lietuvos dailės muziejaus direktoriaus pavaduotoja restauravimui ir Prano Gudyno restauravimo centro vadovė prof. dr. Jūratė Senvaitienė, Vilniaus dailės akademijos rektorius prof. Audrius Klimas.
 
 
Ved. Karina Metrikytė.
 
„Ryto allegro“ gegužės  28 d., trečiadienį, nuo 08.08 iki 10.00 val. per LRT KLASIKĄ.
http://www.facebook.com/profile.php?id=1343267437

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...