captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Muzikiniame pastiše“ – operos solistė Nijolė Ambrazaitytė

Į praeitį operos solistė Nijolė Ambrazaitytė per daug nesigręžioja – prisiminimai nugulė dviejose knygose, o į gyvenimo sunkumus pažvelgti kitu kampu visuomet padeda geras humoro jausmas.
Operos solistė Nijolė Ambrazaitytė.
Operos solistė Nijolė Ambrazaitytė.

Nijolė Ambrazaitytė išsiskiria kuklumu, nepaisant savo turiningos veiklos ir talento ne tik dainuoti, bet ir gyventi šia diena. Jos gyvenimas – tai keli etapai: nuo tremties į Sibirą iki operos, nuo operos scenos iki politikos laisvės trokštančioje Lietuvoje. N. Ambrazaitytės šiandiena jau kiek kitokia: gyvenimas Vilniaus pakraštyje atrodo ramesnis, nors ne ką mažiau turiningesnis – susitikimai su bičiuliais, aplinkos puoselėjimas ir gėlių žydėjimo laukimas. Į praeitį operos solistė per daug nesigręžioja – prisiminimai nugulė dviejose knygose, o į gyvenimo sunkumus pažvelgti kitu kampu visuomet padeda geras humoro jausmas.

Antroje laidos dalyje klausysimės Paco de Lucios įrašų – žymaus ispanų gitaristo ir kompozitoriaus. Jo grojimas padarė didžiulę įtaką daugumai flamenko atlikėjų. „Paco de Lucios muzikavime susijungė du svarbūs dalykai – puiki technika ir gilus jausmų pasaulis, bet ne tik tai... Jis vienas iš nedaugelio sugebėjo kitaip pažvelgti į muziką ir ją pakeisti – flamenko iki jo niekad nebuvo toks virtuoziškas“, – dalijosi mintimis jo kolega, gitaristas Paco Pena.

Ved. Ieva Buinevičiūtė.

„Muzikinis pastišas“ – gegužės 26 d., pirmadienį, nuo 12.10 iki 14.00 val. per LRT KLASIKĄ. Kartojama 22.10 val.

(Laida kartojama.)

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...
Close