captcha

Jūsų klausimas priimtas

„Literatūros akiračiuose“ – apie „Poezijos pavasario“ ištakas

Apie „Poezijos pavasario“ ištakas, jo kaitą pasakos visus „Poezijos pavasarius“ prisimenantis poetas, 2–ojo „Poezijos pavasario“ laureatas Algimantas Baltakis, taip pat skambės prieš dešimtmetį įrašyti šviesaus atminimo poeto Vlado Šimkaus prisiminimai.

„Daug kas sako, kad tai buvo stagnacijos metai, bet dažniausiai taip tvirtina negyvęnę tuo laiku. Iš tiesų labai jautėsi laisvėjimas, pasikeitimai. Ir „Poezijos pavasaris“ žymėjo tam tikrus pasikeitimus. Pavyzdžiui, susitikdavome ne su varu suvaryta publika, kaip anksčiau, bet žmonės čia sueidavo patys“, – prieš dešimtmetį „Poezijos pavasario“ pradžią prisiminė šviesaus atminimo poetas Vladas Šimkus.

Apie „Poezijos pavasario“ ištakas, jo kaitą pasakos visus „Poezijos pavasarius“ prisimenantis poetas, 2–ojo „Poezijos pavasario“ laureatas Algimantas Baltakis, taip pat skambės prieš dešimtmetį įrašyti šviesaus atminimo poeto Vlado Šimkaus prisiminimai ir kai kurių laureatų skaitomi tekstai.

Ved. Raminta Jonykaitė.

„Literatūros akiračiai“ gegužės 25 d., sekmadienį, 17.03 val., gegužės 28 d., trečiadienį, 01.05 val., gegužės 29 d., ketvirtadienį, 20.20 val. per LRT RADIJĄ.

http://www.facebook.com/LiteraturosAkiraciai

Komentarai

Spausdami siųsti mygtuką sutinkate su Taisyklėmis ir atsakomybe

Anonsai

 
Kraunasi ...
 
GrojaraštisIrašaiKeisti
Kraunasi ...
  
VartotojasPašalinti
Kraunasi ...